WOŚP 2020 – 14 bieg „Policz się z Cukrzycą” Cewice

WOŚP 2020 – 14 bieg „Policz się z Cukrzycą” Cewice

14 bieg „Policz się z Cukrzycą” – WOŚP Cewice

Gminne Centrum Kultury w Cewicach razem z Zespołem Szkół w Cewicach stawia na promocję zdrowego i aktywnego trybu życia wśród lokalnej społeczności.

Punktualnie o godzinie 11:00 w Krępkowicach wystartowała grupa miłośników sportu, aby w sobotni poranek wspierać ideę walki z cukrzycą. Trasa biegu – 5km poprowadzona drogą leśną obok jeziora Brody odkrywała przed uczestnikami wszystko to, co okolica ma do zaoferowania – czyste powietrze, spokój, widok na piękne, otoczone lasem jezioro. Bieg organizowany w formie treningu zgromadził na trasie około 50 uczestników,  komenda „do biegu gotowi …” wydana została przez dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Cewicach –  Karola Płotkę.

Każdy z uczestników biegu otrzymał pamiątkowy medal, pierwsi uczestnicy przekraczający linię mety otrzymali nagrody w postaci pamiątkowych statuetek.

Po zakończonym biegu wykonaliśmy wspólne zdjęcie, po którym część uczestników oddało się przyjemności morsowania. Dla wszystkich tych, którzy nie odważyli się wejść do wody – zorganizowano wspólne ognisko.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość realizacji reportażu.

WIFOT – fotograf Lębork … od 40 lat z Wami | www.fotograflebork.pl | www.wifot.pl