Podsumowanie 2019 roku
15726
post-template-default,single,single-post,postid-15726,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-27.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Podsumowanie 2019 roku

Podsumowanie 2019 roku

Za nami intensywny rok. Cieszę się, iż starożytne chińskie błogosławieństwo „obyś żył w ciekawych czasach” przywoływane tak często przez jednego z moich ulubionych profesorów UG, jest aktualne i prawdziwe.
 
Wspominam niezapomnianą sylwetkę Pawła Adamowicza, pamiętam walka o Wolne Sądy, nieme marsze poparcia, Dawida Kubackiego jako mistrza świata na skoczni normalnej, strajk nauczycieli, pożar katedry Notre-Dame, wygraną Polaka w Eurojackpot, dołączenie Polski do programu ruchu bezwizowego do Stanów Zjednoczonych, Olgę Tokarczuk która otrzymuje nagrodę Nobla z literatury czy kolejne etapy drogi S6 oddane do użytku … to wszystko sprawiało, że najbliższe naszemu sercu miasta Trójmiasta oraz rodzimy Lębork tętniły życiem.
 
Technologicznie, nasz zespół wzbogacił się o nowe obiektywy, aparaty, maszyny UV i maszyny grawerskie – przyznam szczerze, było i nadal jest co robić.
 
W naszym życiu osobistym zmieniło się wiele: własny ślub, zaręczyny naszego kolegi, oczekiwanie na potomka … wiele by pisać. Stanowczo rok 2019 możemy zaliczyć do udanych.
Choć intensywny to był czas, siłę i chęci do działania dawaliście nam Wy, nasi wspaniali Klienci, dla których z olbrzymią przyjemnością zrealizowaliśmy ponad 40 ślubów!
Dziękujemy za zaufanie mając nadzieję, iż z każdym z Was spotkamy się w niedalekiej przyszłości na chrzcinach 😊. Mamy również nadzieję, iż kolejny 2020 rok obfitował będzie w ciekawe, wspaniałe, pełne emocji i niezapomnianych chwil przeżycia.
 
Z okazji Nowego, 2020 Roku życzymy Wam zdrowia, miłości i spełniania. Wszystkim tym, którzy planują swój wielki, wyśniony, bajkowy dzień życzymy odrobiny ekscytacji, dobrego planu i ciekawych doświadczeń… i abyście nie denerwowali się zbytnio, bo w konsekwencji właśnie Wasze wesele, będzie tym niezapomnianym i niepowtarzalnym!
Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w nadchodzącym Nowym Roku.