Kiedy zacząć poszukiwania fotografa na ślub ?
15583
post-template-default,single,single-post,postid-15583,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-27.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Kiedy zacząć poszukiwania fotografa na ślub ?

Kiedy zacząć poszukiwania fotografa na ślub ?

Jesteście tuż po zaręczynach, w głowie przyszłej Panny Młodej zaczynają układać się plany, narasta strach zmieszany z lekkim podnieceniem, niepewność związana z dostępnością wymarzonej sali weselnej, sukni, butów.

Im szybciej dokonacie rezerwacji odpowiedniej ekipy realizującej wasz reportaż, tym lepiej.

Pierwsze, koniecznych do rezerwacji jest miejsce w którym odbędzie się Wasze wesele, potem ewentualnie DJ lub zespół, następnie fotograf.

Pary Młode rezerwują nasz zespół zazwyczaj z ponad rocznym wyprzedzeniem. Im szybciej dokonacie rezerwacji terminu, tym lepiej.

Ps. Rozważając współpracę z wybraną ekipą realizującą reportaż, koniecznie poproście o spotkanie. W jego trakcie, przeanalizujecie szczegółowo umowę, zapoznacie się z portfolio fotografujących jak również poznacie osoby realizujące reportaż.