zacznij tutaj i

POZNAJMY SIĘ

Wtapiamy się w tłum, jesteśmy wśród was przez cały reportaż

Studniówka – wydarzenie w życiu każdego maturzysty które wspominamy przez lata!

 

Jesteśmy doświadczoną grupą, dlatego bez wahania oferujemy Wam uwiecznienie pięknych chwil na fotografiach i filmach przygotowanych przez nasz zespół. Dokładamy wszelkich starań, abyście przez lata cieszyli się wspaniałą pamiątką.

Doświadczenie ?
jesteśmy zgraną grupą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu

Jesteśmy zgraną grupą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu. Wiemy,  jak wyglądają studniówki, wiemy w których momentach potrzebujecie Naszego wsparcia, w których nie powinniśmy pojawiać się z naszym sprzętem wśród was. Podczas studniówki, większość czasu spędzamy na parkiecie w skupieniu wychwytując najlepsze ujęcia. Wykonane przez nas zdjęcia oddają niepowtarzalną atmosferę panującą podczas Waszej imprezy. Każdy z nas zajmuje się fotografią ponad 10 lat, co roku doszkalamy się w Akademii Nikon realizującej szkolenia dla fotografów ślubnych.

Kiedy rozpoczynamy pracę ?
przyjeżdżamy dwie godziny przed reportażem, kończymy o godzinie 1:30.

Na sali, na której odbędzie się studniówka po raz pierwszy pojawimy się na tydzień przed wyznaczoną datą tak, aby sprawdzić warunki oświetleniowe i zaplanowane na dany dzień atrakcje. W dniu studniówki pojawiamy się do dwóch godzin przed rozpoczęciem, reportaż kończymy o godzinie 1:30.

Kiedy otrzymacie wasze zdjęcia ?
potrzebujemy do 14 dni roboczych na selekcje i obróbkę zdjęć

Zdjęcia przekazujemy w formie galerii cyfrowej w chmurze umożliwiający przeglądanie zdjęć, dzielenie się nimi z najbliższymi i ściągnięcie w pełnej rozdzielczości na komputer. Galeria w chmurze daje też możliwość bezpośredniego zamawiania odbitek, albumów i fotoksiążek, online, zdalnie, z poziomu laptopa i telefonu.

Wolne terminy ?
Zadzwoń do nas lub napisz, sprawdzimy dostępny termin realizacji zlecenia.

Już dziś sprawdźcie dostępność terminu wypełniając formularz, decyzji o wyborze grupy realizującej reportaż nie odkładajcie na później. Studniówki wszystkich szkół odbywają się na przełomie stycznia i lutego, dlatego wolne terminy szybko się wyczerpują. Im szybciej rozpoczniemy rozmowę, tym większy zakres usług zrealizujemy na waszej studniówce.

Jakie zdjęcia zrobimy w trakcie studniówki ?
stałe ujęcia w trakcie studniówki

stałe ujęcia wykonywane w trakcie reportażu to między innymi: zdjęcia grupowe,  zdjęcia portretowe, zdjęcia na personalizowanym tle studniówkowym, zdjęcia podczas przywitania i przemówienia dyrekcji, zdjęcia z rodzicami, zdjęcia z nauczycielem

Jakim sprzętem fotografujemy ?
pełnoklatkowe lustrzanki i bezlusterkowce

Pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe i bezlusterkowce firm Canon, Nikon i Sony. Każdy z fotografujących wyposażony jest w zapasowy aparat, obiektywy stałoogniskowe o świetle 1,4 1,8. Dodatkowo, nasze ujęcia doświetlamy lampami błyskowymi do reportaży i sprzętem  studyjnym z wyzwalaczami zdalnymi (dla opcji ze przenośnym studiem fotograficznym).

pytano nas o ...

świat fotografii studniówkowej

emocje, światło, dynamika, ruch
poznaj nas ...

FOTOGRAFUJEMY NA TERENIE POMORZA

Większość z nas pochodzi z okolic Gdańska, są jednak w naszej ekipie fotografowie z Bydgoszczy, Torunia czy Słupska. Współpracujemy w ramach jednej grupy fotograficznej, realizujemy swoje produkty w jednym laboratorium. Pracujemy razem i przyjaźnimy się od kilku lat, dzięki czemu świetnie się uzupełniamy. Nasze reportaże są kompletne, w pakiecie udostępnionych zdjęć znajdziecie zdjęcia nad którymi dyskutować będą wasi rodzice, nauczyciele jak i koledzy.

PISZĄ O NAS